www.cvonline.hu

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A  szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • A termelés ütemezése a megrendelések és a belső igények függvényében
  • Kiszállítások ütemezése, és felügyelete
  • A termeléshez szükséges anyagok biztosítása, beszerzése
  • A késztermékek kiszállításához való előkészítése
  • Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel
  • A kanban termelésirányítás szabályozókörének figyelemmel kísérése, a szükséges változtatások indítványozása
  • SAP - felhasználók támogatása, felügyelete
  • Fejlesztési-, gyártástechnológiai projektek támogatása logisztikai szempontból

Szükséges képzettség:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nagyfokú precizitás, jó koncentráló képesség
  • Projekt munkára való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

 A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015.07.18-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol