www.cvonline.hu

Termelésirányító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 929748

Multinacionális vegyészeti és gyógyszeripari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi területre:

Feladatok:
  • Termelés folyamatos működtetése, fenntartása,
  • Gyártási folyamatok tervezése, szervezése, irányítása és ellenőrzése,
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, hatékonyság növelése, fejlesztése,
  • Új termékek üzemesítése és az azokhoz szükséges dokumentációk elkészítése.
Elvárások:
  • felsőfokú gyógyszerész vagy vegyészmérnök végzettség,
  • gyógyszeripari vagy vegyipari környezetben szerzett min. 5 éves szakmai tapasztalat,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • jó szervező és kommunikációs képesség.
Előny:
  • multinacionális vállalatnál, új termék üzemesítésében szerzett gyakorlat,
  • folyamatmenedzselési tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Korszerű és innovatív munkakörnyezet,
  • Stabil hátterű vállalat, hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.