www.cvonline.hu

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 911754

Megbízónk egy CNC megmunkálással foglalkozó, dinamikusan fejlődő győri vállalat. Fő profilja a nagypontosságú precíziós fogácsolt gépalkatrészek, készülékek, alkatrészek gyártása egyedi kis-, közepes sorozatban, valamint nagy bonyolultságú és magas minőségi színvonalat képviselő gépalkatrészek gyártása. Partnerünk a következő pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:
  • gyártás tervezése, szervezése, irányítása
  • üzemi dolgozók irányítása (kb. 10-20 fő)
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, együttműködések fejlesztése
  • gyártási hatékonyság fejlesztése
Elvárások:
  • Szakmai:
  • minimum technikusi végzettség
  • minimum 5 év releváns tapasztalat (kisméretű forgácsolt alkatrészgyártásban)
  • anyagismeret, szerszámismeret
  • felhasználói szintű számítógépes és SAP ismeretek
  • Személyiségbeli:
  • logikus gondolkodás, kiváló elemző készség
  • határozottság
  • jó vezetői érzék
  • tulajdonosi szemlélet
Amit kínálunk:
  • Amit kínálunk:
  • dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • csúcstechnológiájú géppark
  • versenyképes fizetés
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint a bérigény megjelölésével lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr