www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Multinacionális ügyfelünk részére keresünk

munkatársat.

Egyéb:

Olyan pályázókat várunk, akik termelésben szerzett (folyamatmérnök, műszakvezető, gyártástámogató, termelésirányító stb.) tapasztalatokkal rendelkeznek. Nyitottak arra, hogy 3-4 éven belül feljebb lépjenek vagy rotáció keretein belül más területen is kipróbálják magukat.

Feladatok:

  • 30-40 fős csapat vezetése.
  • Világos és széleskörű célkitűzések meghatározása a munkatársak számára. A munkatársak teljesítményének felülvizsgálata a célkitűzéseiknek megfelelően, visszajelzés adás az elért eredményekkel kapcsolatban, és a fejlesztési terv meghatározása.
  • A munkatársak véleményének meghallgatása, és azok közvetítése a Gyári Vezetőség felé. A munkatársi kapcsolatok folyamatos figyelemmel kísérése. A munkatársakkal kapcsolatos kérdések kezelése, és szükség esetén a P&O bevonása az ügy rendezésébe.
  • Gallup meetingek keretén belül a meghatározott akciópontok követése annak érdekében, hogy erősítsék a munkatársi elkötelezettséget.
  • Minden munkatárs és alvállalkozó számára biztosítania kell, hogy megismerje a gyárban alkalmazott szabályokat és eljárásokat a biztonságos és higiénikus munkakörnyezet megteremtése és megóvása érdekében.
  • Folyamatosan felülvizsgálja a Műszak teljesítményét és meghatározza a fejlesztendő területeket. Kezeli a munkahelyi vizuál menedzsmentet annak érdekében, hogy a munkatársak visszajelzést kapjanak a fejlődési irányokról.
  • Más osztályok bevonásával koordinálja és kezeli a napi szintű termelési ügyeket annak érdekében, hogy az elfogadott termelési tervet a legjobb hatékonysággal és a legalacsonyabb költséggel teljesítsék.
  • Együttműködik az Operations Team-mel a fejlesztési stratégiák bevezetésében, melyek hozzásegítik a területét a jövőbeni költséghatékonyabb működéshez.
  • Részt vesz innovációs projektben mint megbízott menedzser.

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Gyári munkavédelmi eljárások ismerete
  • A gyári szabványok, eljárások és Lean ismerete
  • Képesség arra, hogy erős, független csapatot építsen

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Albérleti támogatás, munkába járási támogatás, étkezési hozzájárulás, pótlékok
  • Nyelvi képzések
Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő