www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés 1121 napja lejárt

Titán 94 Kft

keres munkatársat

munkakörbe

Gyakorlott termelésirányítót keresünk XV. kerületi munkahelyre.

Feladatok:

  • A szerszám-, hegesztő- és présüzem vezetőinek irányítása
  • ­Folyamatosan figyeli és értékeli a termelő műszakok teljesítményét, szükség szerint beavatkozik.
  • ­Gondoskodik a gépek, berendezések, dolgozók munkájának magas szintű kihasználtságáról a biztonságos munkavégzés és minőségbiztosítási rendszer figyelembevételével.
  • Elkészíti a létszámterveket.
  • ­Gyártás- ill. időgazdálkodás optimalizálása.
  • ­Gyártási dokumentációk kezelése, aktualizálása.
  • ­A tervező iroda által leadott alapanyagigények összeállítása, megrendelések ügyintézése, és a kereskedelmi áruk beszerzésének koordinálása a kereskedelmi vezetővel egyeztetve.
  • ­A beérkező alapanyag minőséget igazoló okmányainak begyűjtése, ellenőrzése.
  • ­Kapcsolattartás a szerszámüzem külső kooperációs partnereivel.
  • Aktív részvétel a meglévő minőségirányítási rendszer működtetésében, ill. az ISO/TS 16949 minőségirányítási rendszer bevezetésében és működtetésében.

Elvárások:

  • Műszaki jellegű végzettség
  • Magas szintű számítógép kezelés (főként excel)
  • Angol nyelv önálló kommunikációképes ismerete szóban és írásban

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot várunk fzetési igény megjelölésével a lenti címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő