www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés 489 napja lejárt

Feladatok:

  • Megszakítás nélküli munkarendben, több gyártócsarnokban összetett folyamatok felügyelete, beosztottak irányítása (~ 400 fő)
  • Éjszakai és hétvégi műszakban az összes tevékenység koordinálása első számú felelősként
  • Részvétel a problémák feltárásában, elemzésében, akciótervek készítése
  • Riportálás a termelési igazgató felé
  • Minőség - és hatékonyságjavító javaslatok készítése
  • Biztonságos munkavégzés körülményeinek betartása és betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Legalább 5 év gyártási tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, rugalmas attitűd
  • Magabiztos fellépés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulása)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő