Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Termelésirányító

Feladatok:

  • Megszakítás nélküli munkarendben, több gyártócsarnokban összetett folyamatok felügyelete, beosztottak irányítása (~ 400 fő)
  • Éjszakai és hétvégi műszakban az összes tevékenység koordinálása első számú felelősként
  • Részvétel a problémák feltárásában, elemzésében, akciótervek készítése
  • Riportálás a termelési igazgató felé
  • Minőség - és hatékonyságjavító javaslatok készítése
  • Biztonságos munkavégzés körülményeinek betartása és betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Legalább 5 év gyártási tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, rugalmas attitűd
  • Magabiztos fellépés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulása)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Kategória Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő