www.cvonline.hu

Termelésirányító

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.03.01.
Hirdetés azonosító: 746594
lejárt

A Dologidő Kft. tehéntej beszerzésével, feldolgozásával, gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnercége részére

Ref.: 580

munkakörbe munkatársat keres!

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • a termelés megfelelő működése érdekében annak szakszerű irányítása
  • az irányítása alá tartozó munkavállalók beosztása
  • új dolgozók oktatása
  • napi termelés tervezése
  • alapanyagok, adalékanyagok elszámolása
  • késztermékek elszámolása a raktár felé
  • selejtezés
  • a termelésvezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • élelmiszeripari vagy tejipari végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • vezetői készségek
  • határozott, talpraesett személyiség

Előny: pécsi lakhely

Amit kínálunk:

  • beválás esetén hosszú távú foglalkoztatási lehetőség
  • műszakpótlékok
  • bejárás támogatása (ingyenes autóbuszjárat Pécs-Kacsóta között)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a toborzas@dologido.hu e-mail címre!
A levél tárgyában kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu