www.cvonline.hu

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

A MAR-NE-VÁLL KFT. a magyarországi panírozott késztermék gyártás meghatározó piaci szereplője.

A debreceni és törökszentmiklósi feldolgozóüzemekből álló cégcsoport folyamatosan bővülő szervezetébe keressük és várjuk leendő munkatársunkat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • a termelés előkészítése, irányítása
  • a termelőüzem folyamatos működésének biztosítása
  • költséghatékonysági és minőségi követelmények maradéktalan betartása
  • a termelő berendezések hatékony kihasználása, munkafolyamatok hatékony szervezése
  • a beosztott dolgozók munkájának irányítása, ellenőrzése
  • a gyártáshoz kapcsolódó bizonylatok naprakész vezetése
  • a vonatkozó élelmiszerbiztonsági és -higiéniai, valamint munkavédelmi előírások betartatása
  • javaslattétel a termelési folyamatos fejlesztésére, optimalizálására

A munkavégzés helye: Debrecen és/vagy Törökszentmiklós

A munkakör ellátásához szükséges képzettségek, készségek:

  • felsőfokú szakirányú (élelmiszeripari) végzettség, vagy középfokú szakirányú végzettség és legalább 5 éves üzemi tapasztalat
  • élelmiszergyártásban szerzett gyakorlat
  • vezetői tapasztalat
  • határozott fellépés, precizitás, önálló munkavégzés képessége
  • nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú perspektíva
  • szakmai fejlődés
  • modern munkakörnyezet

A pozícióra való jelentkezéshez kérjük, juttassa el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre 2014. február 14-ig.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő