www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés 2 napja lejárt
amazone.jobs
Sikeres nemzetközi csapatunk erősítésére keresünk a következő elvárásoknak megfelelő munkatárs(ak)at

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

Mosonmagyaróvár

Fejlődjőn szakmailag az AMAZONE- nal!

Legmagasabb szintű technika egy fejlődő ágazatban – ez a mi hivatásunk. Az Amazone csoport innovatív mezőgazdasági technikát fejleszt és gyárt annak érdekében, hogy meg tudjon felelni a mezőgazdaságban az élelmiszerek és az alternatív energia iránti egyre növekvő igényeknek, a jelenben, és a jövőben is. Az Amazone egy dinamikus, családi irányítás alatt álló vállalat. Külföldi gyártóüzemeinkben 1800 munkatársunkkal következetesen írjuk tovább a több, mint 130 éves hagyományokkal rendelkező vállalatunk sikertörténetét.

Várjuk jelentkezését:

A lenti e-mail címen.
telefon: 96/566-485
web: amazone.jobs

Az Ön feladatai:

  • Gyártási megbízások létrehozása, ellenőrzése és jóváhagyása
  • Gyártási megbízások határidejének ellenőrzése és betartatása
  • Gyártáskapacitás tervezése
  • Felelős a gyártási technológiák betartatásáért.

Amit Öntől elvárunk:

  • Felső-, vagy középfokú műszaki végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat munka-előkészítési, termelési, adatkezelési, gyártásirányítási területeken
  • Magabiztos tapasztalat MS-Office programcsomag, valamint  vállalatirányítási szoftver használatában
  • Pontos, megbízható, műszaki beállítottságú
  • A német vagy angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés a bruttófizetés 4 %
  • Étkezési utalvány
  • Éves iskolakezdési támogatás
  • Lakhatási támogatás a mindenkor érvényes adótörvénynek megfelelő lehetőségek szerint
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német