www.cvonline.hu

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.16.
Hirdetés azonosító: 1095717
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szeretnél részese lenni egy nemzetközi gyártó vállalat?

Szeretnéd használni az angol nyelvtudásodat?

MEGBÍZÓNK:

Megbízónk dán tulajdonban lévő vállalat, melynek célja, hogy termékeivel hozzájáruljon az egészségügyi problémákkal rendelkező emberek életének megkönnyítésében. Az 1954-ben alapított vállalat világszerte több, mint 10.000 kollégával rendelkezik és hazánkban 2001-ben alapította első gyáregységét.

Jelenleg két telephellyel képviseltetik magukat és összesen 2700 főt foglalkoztatnak Magyarországon.

Legyél Te is tagja, egy fiatal és dinamikus csapatnak, ahol lehetőséget biztosítanak az egyéni képességek fejlesztésére.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nyírbátor

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Nagyobb létszámú termelési csoport irányítása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Projektekben való részvétel
  • Versenyképes javadalmazási csomag

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • A termelési tervek nyomon követése
  • Szabadság és túlóra tervezése
  • Vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése
  • A területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre
  • Projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítések folyamatok fejlesztésére

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Nyitott gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, csapatjátékosság
  • Magas szintű problémamegoldó és szervező készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • 1-2 éves csoportvezetőként szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd el az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya