www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Termelésirányító munkatársat keresünk budaörsi 40 fős telephelyünkre, 8-10 fős összeszerelő csapatunk élére. Cégünk profilja az irodai műanyag bútorok gyártása. Amerikai háttérrel rendelkezünk, folyamatosan bővítjük termékeink palettáját és vállalatunkat.
Célunk, hogy egy dinamikus és sikeres vállalati kultúrát alakítsunk ki, ahol szeretünk dolgozni.
Fontos számunkra, hogy a vevőink sikeréért és növekedéséért is küzdünk. Kultúránk része a folyamatos tanulás, hogy ezt később a munkánk során is kamatoztathassuk. A fenti célok elérése érdekében keressük új munkatársunkat.

Az új munkatársunk feladatai:

  • beosztott termelési dolgozók irányítása, rábízott üzemrész teljes körű felügyelete
  • gyártási folyamatok megtervezése;
  • operátor munkatársak irányítása, betanítása;
  • a gyártás biztonságának, gépek rendelkezésre állásának biztosítása;
  • minőségi és termelékeny munkavégzés felügyelete;
  • dokumentáció és riportok elkészítése;
  • kapcsolattartás az amerikai kollégákkal és partnerekkel.

Elvárások:

  • gépészeti végzettség (vagy 5-6 éves tapasztalat gyártási területen);
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • angol nyelvtudás;
  • kiváló problémamegoldó és önálló döntéshozatali készség;
  • vezetői készség, határozott jellem.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • alapbér + pótlékok + cafeteria + utazási költségtérítés;
  • fiatalos, lendületes környezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budaörs;
  • munkaidő: 2 műszakos, napi 8 óra.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát. (A Jelentkezés gombon keresztül.)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol