www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés 654 napja lejárt

Kíváncsi, proaktív, bátor és ambiciózus kollégákat keresünk! Vonzónak találod a termékeket és a szolgáltatásokat amivel foglalkozunk? Vagy szeretnél támogatni olyan embereket, akiknek intim egészségügyi problémáik vannak? Szeretnél képzett és motivált kollégákkal együtt dolgozni?
Ha a válasz IGEN, akkor jelentkezz most!

Nyírbátori gyárunkba

pozícióba keresünk.

Feladatok:

  • a termelési tervek nyomon követése,
  • szabadság és túlóra tervezése,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése,
  • 70/30 % termelés/iroda.

Amit elvárunk:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során,
  • előny multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség,
  • széleskörű juttatási rendszer,
  • folyamatos továbbképzések a korszerű management módszerek elsajátításában,
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Jelentkezzen a világ 23. leginnovatívabb vállalatához! Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémákkal élők hétköznapjait. Világszerte jelen vagyunk, és több mint 10000 alkalmazottunk van, jelenleg a nyírbátori gyárban több, mint 1200 kollégánk dolgozik.

Bővebb információért keresse fel Link megjelenítése weboldalunkat, vagy kövessen minket a Facebookon és a LinkedInen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol