www.cvonline.hu

Termelésirányító

  • A hirdetés 403 napja lejárt

A több, mint 10 éve sikeresen működő Work Force Kft outsourcing tevékenység keretében, partnercégénél végzendő munkára keres munkatársat az alábbi munkakörbe

Munkavégzés helye:

  • Szentes

A leendő munkatárs feladatai:

  • A termelés teljes körű irányítása a felügyelete alá tartozó termelési egységben,

  • A folyamatos termelés biztosítása,

  • A termelési tervek elkészítésében való részvétel,

  • Felelősségvállalás a termelési tervben meghatározott célokért, figyelembe véve a minőségi, mennyiségi és határidő követelményeket,

  • Részvétel a területéhez tartozó munkatársak kiválasztásában,

  • A területéhez tartozó munkatársak képzése, fejlesztése,

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal,

  • Riportálás a vezetőség felé.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Mérnöki végzettség,

  • 2-3 év termeléstervezésben és irányításban szerzett tapasztalat,

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret,

  • Jó szervező készség,

  • Önállóság és rugalmasság,

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,

  • "B" kategóriás jogosítvány.

Amit nyújtani tudunk:

  • Felelősségteljes munkakör,

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes alapbér,

  • Választható cafeteria elemek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.