www.cvonline.hu

Termelésirányító / vezető

  • A hirdetés 851 napja lejárt

Lemezmegmunkáló cég keres 1 fő munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Termelés szervezése, koordinálása, beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Műszaki, szakirányú végzettség és min. 8-10 éves termelésben szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Excel, Word, Outlook stb.)

Előny:

Idegennyelv ismeret (német és/vagy angol)

Munkavégzés helye:

Budapest (XI. kerület)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel az alábbi címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő