www.cvonline.hu

Termelésirányító-Tolna megye Ref. 860

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2015.03.13.
Hirdetés azonosító: 895949
lejárt

Tolna megyei élelmiszer-ipari termelő partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termelésirányító Ref. 860

Főbb feladatok:

  • Az élelmiszer-ipari folyamatok hatékonyságának növelése, a gyártás minőségének javítása
  • A termelésben dolgozó beosztottak munkájának irányítása, értékelése, célok meghatározása
  • A gyártás során feltárt problémákra hosszú távú intézkedések kidolgozása
  • A munkakörülmények és a munkahelyi biztonság javítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatok ismerete, stratégiai szemléletmód
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált, innovativitás mellett elkötelezett és gyakorlatias személyiség
  • Folyamatszemlélet, kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete
  • Élelmiszer-ipari termelésben szerzett tapasztalat, eljárások ismerete

A munkavégzés helye:

  • Tolna megye-Tamási

Az állás/munka területei:

  • Gyártás/termelés
  • Élelmiszer-ipar

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a pozícióhoz kötődő feltételeknek, kérjük, küldje át pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu