www.cvonline.hu

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ (Termelésvezető)

  • A hirdetés 619 napja lejárt

25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémpiari vállalat keres agilis, senior munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A beérkező megrendelések alapján a projektek előkészítésében való aktív részvétel
  • A gyártási folyamatok, feladatok, valamint a szükséges erőforrások hatékony tervezése, szervezése
  • A szakszerű gyártás lebonyolításának felügyelete, folyamatos kontroll határidő és minőség fókusszal
  • Az irányítása alatt dolgozó munkatársak biztonságos, hatékony és minőségi munkavégzésének támogatása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése
  • A biztonsági és minőségbiztosítási előírások betartása és betartatása a termelésben
  • Kapacitások elemzése, tervezése, optimalizálása
  • A géppark szükséges és rendszeres karbantartásának biztosítása
  • Szoros együttműködés a kapcsolódó munkatársakkal, részlegekkel
  • A szükséges dokumentációk, riportok és adminisztráció elkészítése, ellenőrzése
  • A napi, heti megbeszéléseken való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • Felsőfokú, mérnöki végzettség (Előny)
  • Termelésben/gyártásban, elsősorban fémipari területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat
  • Releváns, minimum 3 éves vezetői, termelésirányítói tapasztalat fémipar – lemezmegmunkálás területen
  • Aktív nyelvtudás (angol és/vagy német, esetleg egyéb nyelv előnyt jelent)
  • Vállalatirányítási, minőségbiztosítási rendszerek gyakorlati ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kíváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, vezetői attitűd,
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség, lojális a munkaadójához,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő