www.cvonline.hu

Termelésirányító-Műszakvezető Tolna megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.07.
Hirdetés azonosító: 870660
lejárt

Élelmiszeripar területén nagy múltra visszatekintő Tolna megyei gyártó partnerünkhöz keresünk az alábbi pozícióba szakembert:

Termelésirányító-Műszakvezető

(Élelmiszeripar)

Főbb feladatok:

  • Az élelmiszeripari folyamatok hatékonyságának növelése, a gyártás minőségének javítása
  • A termelésben dolgozó beosztottak munkájának irányítása, értékelése, célok meghatározása
  • A gyártás során feltárt problémákra hosszú távú intézkedések kidolgozása
  • A munkakörülmények és a munkahelyi biztonság javítása

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatok ismerete, stratégiai szemléletmód
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált, innovativitás mellett elkötelezett és gyakorlatias személyiség
  • Folyamatszemlélet, kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • CSB vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete
  • Élelmiszeripari termelésben szerzett tapasztalat, eljárások ismerete

A munkavégzés helye:

  • Tolna megye (nyugati rész)

Az állás, munka területei:

  • Gyártás/termelés
  • Élelmiszeripar

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje át az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu