www.cvonline.hu

Termelésirányító, műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 1140 napja lejárt

Cégünk, a Franz Kaminski Waggonbau Hungária Kft. német leányvállalatként 2005 óta foglalkozik Debrecenben vasúti tartálykocsik javításával, tisztításával, műszaki vizsgáztatásával.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség, minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvismeret írásban és szóban
  • Számítógépes ismeretek: Windows, MsOffice, (AutoCad)

Feladatai:

  • Vevői megrendelések kezelése, kapcsolattartás a vevőkkel német nyelven
  • Szakmai irányítás az üzemünkben
  • Termelési dokumentációk kezelése

Előny:

  • Vezetői képességek és tapasztalat (min. 2 év)
  • Tartálykocsi javítás területén szerzett tapasztalat
  • Könnyű- vagy nehézgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
  • Kellemes munkakörnyezet

Az önéletrajzokat magyar és német nyelven az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola