www.cvonline.hu

Termelésirányító mérnök

  • A hirdetés 960 napja lejárt

Elektronikai alkatrészgyártó partnercégünk részére keressük a megfelelő munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termelési folyamatok folyamatos felügyelete, támogatása;
  • Pontos szállítás biztosítása: megfelelő mennyiségben, és minőségben (a vevői igényeket kielégítve);
  • A gyári kapacitás monitorozása;
  • Termelési terveknek való megfeleltetés (határidők nyomon követése);
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés a megrendelések teljesítése, és a minőség biztosítása okán.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Mérnök végzettség;
  • Gyártó-termelő környezeti, vezetői tapasztalat;
  • ANGOL nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • MRP rendszerismeret;
  • Rendszerszemlélet.

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Közvetítési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol