www.cvonline.hu

Termelésirányító mérnök - gyógyszeripar

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.26.

Nemzetközileg is elismert gyógyszergyártó partnerünk számára keresünk Termelésirányító mérnöki pozícióba új kollégát.

A vállalatot már több éve a legvonzóbb gyógyszeripari szereplőként tartják számon Magyarországon, ahol hosszútávon kamatoztat

Pozíció leírása / Job description

A vállalatot már több éve a legvonzóbb gyógyszeripari szereplőként tartják számon Magyarországon, ahol hosszútávon kamatoztathatod majd szakmai tudásod
Az új kolléga fő fókuszában a bevezetendő termelésirányító és elektronikus sarzslap (MES/EBR) rendszer fog állni.
Az új mérnök kolléga feladatai közé tartozik majd:
- a projekt teammel közösen a rendszer tervezése, a bevezetés, a tesztelés és a validálás koordinálása;
- kapcsolattartás a termelő üzemek, logisztika, minőségbiztosítás, technológia és IT között, valamint a beszállítói teammel;
- probléma és változáskezelés, a technológiai folyamatok digitalizálása, adat integrálás és IT interface-ek megvalósítása;
- folyamatos együttműködés a minőségbiztosítással hatósági követelményekről, audit és inspekciós tapasztalatokról.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- gyógyszerész vagy vegyészmérnök MSc végzettséggel
- min. 2 éves (gyógyszer)ipari termelési gyakorlattal, erős informatikai és mérnöki ismeretekkel
- termelési és termelés-követő rendszeri gyakorlattal;
- kiterjedt ismeretekkel elektronikus dokumentációs rendszerekről;
- MES/EBR rendszer ismeretekkel (WERUM, Rockwell, Siemens, Emerson);
- jó kommunikációs képességgel, magyarul és angolul, szóban és írásban (szakmai angol)
- validálási tapasztalattal;
- valamint részt vett komplex (cross-functional) projektekben.

Amit kínálunk / Offer

A cég folyamatos fejlődési lehetőséget és versenyképes fizetést.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -