Megbízható gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ
(HF 11-7843)

pozícióba.

Feladatok:

  • 8 fő gépkezelő és kézi csomagoló munkájának irányítása, ellenőrzése
  • A részleg munkájával kapcsolatos dokumentációk elkészítése; csomagolási folyamatok optimalizálása
  • Csomagolóanyagok rendelése, nyomdákkal való kapcsolattartás
  • Hatósági inspekciókon és külső auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: vegyészmérnök, csomagolástechnológus vagy mérnöki végzettség)
  • Gyógyszeripar területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • GMP követelmények ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Előny: angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Kelet-Pest (Gödöllő vonzáskörzete)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát, küldje a „HF 11-7843”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése