www.cvonline.hu

Termelésirányító-Baranya megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.27.
Hirdetés azonosító: 962140
lejárt

Fémszerkezetek gyártásával foglalkozó, Baranya megyei telephellyel rendelkező partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat

termelésirányító
(Ref.: 1130)

pozícióba!

A munkakörrel járó feladatok

  • Megrendelések alapján a gyártás teljes körű megszervezése, előkészítése, koordinálása.
  • A lakatos részleg teljes körű irányítása.
  • Termelési ütemterv készítése és ellenőrzése.
  • A gyártás során keletkező esetleges eltérések megállapítása.
  • Megrendelések kezelése, nyilvántartása, beszerzési feladatok ellátása.
  • Alap és segédanyagok beszerzése a gyártáshoz kapcsolódóan.
  • A fuvarozás és a csomagolás megrendelése, megszervezése.
  • Költségkalkuláció - munkánkénti költségek betartása.
  • A határidők teljesülésének figyelemmel kísérése.
  • A beosztottak munkájának irányítása, felügyelete, feladataik kijelölése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a MEO-val, az ügyvezetővel és a megrendelőkkel.
  • A gyártáshoz kapcsolódóan adatok gyűjtése, rögzítése, kimutatások készítése.

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Felsőfokú műszaki, műszaki menedzser vagy minőségügyi végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves vezetői tapasztalat: gyártás, szervezés, vezetés területén.
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Nagyon jó szervező és kommunikációs készség, vezető személyiség

Előnyt jelent

  • Acélszerkezet gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit Megbízónk kínál

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai előrelépés
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Jó kollegiális légkör
  • Kiemelt havi kereset

A munkavégzés helye

  • Baranya megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, a tárgy mezőben a pozíció nevének megjelölésével ,,Termelésirányító".

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu