www.cvonline.hu

Termelésirányító (3 műszak)

  • A hirdetés 97 napja lejárt

Részleg: Steril Termékek Termelési Igazgatósága

Feladatok:

  • Oldatkészítő, töltő és előkészítő részleg szakmai irányítása, ellenőrzése
  • A részlegek munkavállalóinak képzése, teljesítményértékelése
  • Utasítások, szabályzatok betartása, betartatása

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves, termelésben szerzett tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság, kiváló kommunikációs készség
  • Vezetői készség

Előny:

  • Windows felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő