www.cvonline.hu

Termelésirányítási elemző

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.01.
Hirdetés azonosító: 746588
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei cipőipari, német tulajdonú megbízója számára olyan munkatársat keres, aki tovább tudja erősíteni a cég dolgozóinak csapatát

Ref.: 584

munkakörben.

Az elvégzendő feladatok:

  • az üzemben előírt normabeosztások felülvizsgálata
  • a gépek működési idejének és a beosztások vizsgálata a maximális hatékonyság érdekében
  • a termelés szervezése, kontrollálása
  • beszerzések átvizsgálása
  • munkabeosztásra vonatkozó javaslatok megtétele
  • az ügyvezető munkájának támogatása

A leendő munkatárssal kapcsolatos elvárások:

  • felsőfokú végzettség (mérnök, könnyűipari mérnök, gyártástechnológus, minőségbiztosítás területéről)
  • 3-5 év a termelésben vagy annak irányításában szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek

Amit megbízónk kínál:

  • versenyképes fizetés
  • kihívással járó feladatok
  • bejárás támogatás
  • hosszú távú foglalkoztatás
  • stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a toborzas@dologido.hu e-mail címre!
A levél tárgyában kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu