www.cvonline.hu

Termelésirányítási Asszisztens

  • A hirdetés 893 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező

Tu-Plast Tubusgyártó Kft.

munkatársat keres

munkakörbe.

Akinek feladata lesz:

  • Koordinálja és felügyeli a gyártósoron zajló termelési folyamatokat,
  • Elkészíti a gyártási tervet, ütemezést, és ellenőrzi annak megvalósulását,
  • Ellenőrzi a gyártáshoz szükséges anyagok rendelkezésre állását,
  • Kontrollálja és felügyeli a rendelések teljesülését, lezárja a gyártási rendeléseket,
  • Előkészíti a technológiai dokumentációt,
  • Elkészíti a rendszeres termelési riportokat, gyártási lapokat,
  • Elemzi a termelési mutatószámokat a folyamatos hatékonyság növelés érdekében,
  • Kapcsolatot tart a társterületekkel és svájci anyavállalattal.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki vagy mérnöki végzettség,
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban (a munkakör betöltéséhez nélkülözhetetlen)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Önálló munkavégzés, dinamikus személyiség, rendszerszemlélet,
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetési tapasztalat).

Előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer vagy egyéb termelésirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Azonnali munkakezdés,
  • LEAN illetve minőségirányítási ismeretek.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével 2015. július 08-ig a lenti e-mail címre.

Tu-Plast Kft. 4031 Debrecen, Kishegyesi út 265.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol