www.cvonline.hu
Termelési vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2015.05.28.
Hirdetés azonosító: 933983
lejárt

Stabil háttérrel rendelkező megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A termelés teljes körű felügyelete, a megrendelések nyomonkövetése
  • Gyártási dokumentációk elkészíttetése
  • Műszaki kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • A termelés és határidők ellenőrzése, a hatékony termelés biztosítása
  • Gyártási technológiák bevezetése, akcióterv készítés az eredmények javítására
  • A felmerülő javításokra munkautasítások készítése, ezek alkalmazásának felügyelete
  • A vállalat által alkalmazott minőségügyi szabványok betartása, betartatása
  • Az emberi erőforrásigény meghatározása, munkaszervezés és felügyelet
  • Egészségügyi és munkavédelmi szabályok meghatározása és betartatása,  a munkavállalók képzése, fejlesztése, motiválása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Német vagy angol nyelv ismerete társalgási szinten
  • Gyártási területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Kiváló műszaki rajz olvasási készség
  • Magas figyelem és koncentráció képesség
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.