www.cvonline.hu
Termelési vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.12.28.
Hirdetés azonosító: 886107
lejárt

Veszprém megyei megbízónk részére keresünk agilis, nagyfokú rendszerszemlélettel, folyékony angol vagy német nyelvtudással rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Folyamatoptimalizálás megvalósítása a termelésben, új gyártástechnológiák, szervezeti formák és gyártási módszerek figyelembevételével.
  • A gyártás irányítása, ellenőrzése, felügyelete.
  • A gyártás költségvetés-tervezetének elkészítése.
  • Munkaerő-tervezés.
  • Rendszeres termelési jelentés készítése, vezetőségi értekezleteken való részvétel.
  • Minőségbeli problémák kezelése.

Elvárások:

  • Gépész- vagy vegyészmérnöki végzettség.
  • Min. 3-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • Agilis, nyitott személyiség.
  • Jó kommunikációs készség.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Bejárási támogatás.
  • Gyors előrelépési lehetőség.
  • Professzionális csapat és felelősségteljes munkakör.
  • Stabil, biztos háttér egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.