www.cvonline.hu

Termelési Vezető

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

Termelési vezetői állás

Van egy cégcsoport Magyarországon, ahol:

  • nincs válság
  • európai szintű gépparkkal rendelkezik
  • folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi

amely:

  • éves árbevétele 1,2 milliárd Ft
  • forgalmát is és a szolgáltatási választékát folyamatosan növeli és bővíti
  • több mint 20 éves múltra tekint vissza
  • Magyarországon piacvezető az egészségügyi textiltisztítás területén

Feladatok:

  • egészségügyi textiltisztítási folyamat teljes körű koordinációja
  • kapacitás és a meglévő erőforrások tervezése, optimalizálása
  • termelési folyamatok optimalizálása, munkafolyamatok és mutatószámok elemzése, hatékonyság növelése, folyamat és költségoptimalizálás
  • szoros együttműködés a műszaki igazgatóval és az üzemek vezetőivel
  • meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • új szolgáltatás bevezetésében való aktív, konstruktív részvétel
  • megrendelői reklamációk kezelése

 Elvárások:

  • felsőfokú műszaki, vagy közgazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol, vagy német nyelvismeret
  • hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves tapasztalat, vezetői gyakorlat
  • határozott, megbízható, erős személyiség, kiváló szakmai, emberi és vezetői készségek
  • preventív, előrelátó, gyakorlatias, rugalmas személyiség, erős problémamegoldó készség
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség, szervező készség
  • teherbíró, dinamikus, ambiciózus attitűd, gyakorlatias gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • SAP rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, támogatás
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok

 Munkavégzés helye:

  • Elsősorban Budapest és időszakosan vidéki látogatások

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a lenti email címre küldje a tárgyban feltüntetve a pozíció megnevezésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges