www.cvonline.hu

Termelési vezető

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.12.
Hirdetés azonosító: 1124793
lejárt

Termelési vezetőt keresünk multinacionális, autóiparban tevékenykedő gyártó partnerünk számára Vas megyébe.

A termelési vezető legfontosabb feladatai lesznek:

- Termelés erőforrásainak hatékony felhasználása
- Hatékonyság növelése, munkavállalók motiválása
- Műszakvezetők irányítása, támogatása
- Oktatási terv elkészítése, végrehajtása, hatékonyságának monitorozása
- Termelési területek auditokra, látogatásokra való felkészítése
- Konstruktív együttműködés a társterületekkel (pl. mérnökség, minőségbiztosítás, vevőszolgálat)

Legfontosabb elvárások a termelési vezetővel szemben:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Minimum 2 éves, gyártási környezetben szerzett releváns munkatapasztalat

- Stabil, kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
- Kiváló szervezőkészség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és képzettsége, szakmai tapasztalata megegyezik az elvárásokkal, kérem küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Keywords: automotive, manufacturing, production, supplier, TIER1, supervisor, production supervisor, production leader, production manager