www.cvonline.hu
Termelési vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1094907
lejárt

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partnercégünk számára keresünk agilis munkatársat termelési vezetői munkakörbe.

Feladatok:

  • Négy termelési terület működésének biztosítása
  • Biztonsági, munkavédelmi szabályok, szállítási határidők betartatása
  • Fejlesztések, változtatások felügyelete, optimalizációja
  • Termelési tervek nyomon követése, folyamatos termelés biztosítása
  • Költséghatékony működés biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Céltudatos, határozott személyiség

Amit nyújtunk:

  • Karrierépítési lehetőség
  • Korszerű robot- és automatizált technológia
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.