www.cvonline.hu

Termelési Vezető

Régió:

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.02.07.
Hirdetés azonosító: 1084786
lejárt

Termelés vezető pozícióba keresünk munkatársat magyar hátterű, multinacionális tevékenységet folytató partnerünk szegedi központjába. Partnerünk a vegyipari és kozmetikai termékek gyártásában tevékenykedik és a termelési folyamatok koordinálása céljából keresi az említett Termelés Vezetőt.

Partnerünk támogató vezetés, kimagasló alapfizetést, fiatalos csapatot és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállaló számára.

A Termelés Vezető legfontosabb feladatai:

• A termelési csapat vezetőjeként a termelési tervek megvalósítása kitűzött célok elérése
• A termelési műszakban dolgozó összes munkacsoport irányítása (Beszerzés, Logisztika, Karbantartás, Termelés)
• Kapacitástervezés
• Beruházási javaslatok előkészítése
• Kollégák teljesítményértékelése
• Képzési programok kidolgozása, képzések lebonyolítása
• Gyártási költségek csökkentése
• Minőségügyi, munkavédelmi technológiai utasítások naprakészen tartása, betartatása

Legfontosabb elvárások a Termelés Vezetővel szemben:

• Felsőfokú mérnöki, vagy gazdasági végzettség
• Minimum 3 éves FMCG előállító üzemben szerzett műszakvezetői, termelésirányítói munkatapasztalat
• LEAN szabványok kialakításában és bevezetésében szerzett tapasztalat
• Határozott, megbízható személyiség
• Kommunikációképes angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.