www.cvonline.hu

Termelési vezető

Régió: Komárom-Esztergom

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1076050
lejárt

Megye:

Komárom-Esztergom megye

A pozíció leírása:

Termelési tervfeladatok és célkitűzések megvalósítása, a termelési tevékenységek szervezése, ellenőrzése.

Feladatkör, felelősségek:

Termelési tervfeladatok és célkitűzések megvalósítása;

A termelési tevékenységek szervezése, ellenőrzése, gépbeállítók irányítása;

Munkafeltételek és működési feltételek biztosítása, szabályozása;

Erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás, költségterv készítése;

Tervezési munkák ellenőrzése, esetenkénti tervezési feladatok;

Hiányosságok feltárása, munkamódszerek javítása;

Alapanyag rendelés, költségcsökkentési lehetőségek felkutatása;

Termelésben dolgozó munkatársak irányítása, értékelése és motiválása;

Részvétel a dolgozók felvételében, a foglalkoztatás optimalizálásában, az alapanyag és a szolgáltatások beszállítóinak kiválasztásában;

Közvetlen jelentési kötelezettség az ügyvezető felé.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Felsőfokú műszaki végzettség;

Termelésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat;

Legalább 2 éves vezetői tapasztalat;

Pontos és megbízható, határozott kiállású, döntésképes személyiség;

Tervezési feladatokban jártasság;

Proaktív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás;

Jó csapatjátékos.

A megbízó cég profilja:

Dinamikusan fejlődő csomagolástechnikai és logisztikai szolgáltatásokat nyújtó magyar tulajdonban lévő középvállalat.

Amit megbízónk kínál:

Versenyképes jövedelem (alapbér, cafeteria, bónusz, céges autó);

Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.