www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1031897

Megbízónk multinacionális gépgyártó vállalat, fém alkatrészek és szerkezeti részegységek gyártásával foglalkozik a  gépipari és járműipari ágazatban működő megrendelői számára. Gyártókapacitását az elmúlt években fokozatosan fejlesztette, új gyártósorokat és berendezéseket helyezett üzembe, korszerű technológiákat vezetett be. A növekvő gyártási feladatokhoz kapcsolódóan számára vezető szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vállalat termelési tevékenységének hatékony és magas színvonalon történő megvalósítása, szoros együttműködésben a termelést támogató társterületekkel és külső partnerekkel
  • Termelési tervek, célkitűzések és a termelési programok meghatározása és megvalósítása
  • A termelési tevékenység szervezése, ellenőrzése, beosztott vezetők irányítása
  • Munkafeltételek és működési feltételek biztosítása, szabályozása
  • Erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás, költségterv készítése, beruházások előkészítése
  • Tervezési munkák ellenőrzése, termelés-tervezési feladatok irányítása
  • Hiányosságok feltárása, munkamódszerek javítása; a termelési problémák elemzése, megoldása
  • Minőség és hatékonyság javítását célzó intézkedések, projektek, folyamatok kialakítása és fejlesztése
  • Termelésben dolgozó munkatársak irányítása, értékelése és motiválása
  • Rendszeres tájékoztatás a tulajdonos vállalat és az ügyvezető számára

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, ideálisan gépészmérnök végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Minimum 10 éves termelési, azon belül 5 év vezetői tapasztalat multinacionális vállalati környezetben
  • Alapos szakmai ismeretek a termelés menedzsment és az alkalmazott technológiák (hidegalakítás, megmunkálás, hegesztés, felületkezelés és szerelés) területén
  • Integrált vállalatirányítási rendszer alkalmazása (preferáltan SAP)
  • Excel ismeretek és alkalmazási jártasság
  • Lean, Kaizen ismeretek, tapasztalat
  • Tulajdonosi szemléletmód, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Gyors, hatékony és pontos munkavégzés, rendszerszemléletű feladatmegoldás, önálló döntéshozatal képessége
  • Csapatszellemű beállítottság, csapatfejlesztés képessége
  • Pozitív-, eredményorientált személyiség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség, kimagasló flexibilitás
  • Folyamatos igény a fejlődésre

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű és fejlődő gyártási környezet
  • Fejlődésorientált, csapatszellemű vezetés
  • Versenyképes juttatási csomag, albérlet támogatás, cégautó

A munkavégzés helye

Dombóvár Kaposvár térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI VEZETŐ, Dombóvár Kaposvár térsége