www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Multinacionális partnerünk Közép – Magyarország egyik kiemelkedő vállalata, amely már 1990 óta jelen van országunkban. Az elmúlt évtizedekben, mint, munkáltató több elismerő díjat is kiérdemelt a kiváló munkakörlényeket, fejlődési lehetőségeket, támogató és családias légkört biztosító attitűd miatt.

feladatok:

►    A műszakszintű termelési tervek megvalósítása,

►    A felmerülő problémák koordinálása és kezelése a tárosztályokkal együttműködve,

►    Folyamat és hatékonyság fejlesztési javaslatok tétele és kivitelezése (LEAN/Kaizen módszerek alkalmazása),

►    A gyárban alkalmazott szabályok és eljárások betartatása a biztonságos és higiénikus munkakörnyezet megteremtése és megóvása érdekében,

►    Az alá tartozó csapat koordinálása és termelési irányszámok elérése,

►    Vezetőként világos és motiváló célkitűzéseket határoz meg és segíti a csapattagokat azok elérésében. A munkatársak elkötelezettségének fenntartása és az üzleti célok elérése érdekében kommunikációs kapocsként működik a csapata, a társosztályok és a felső vezetés között.

elvárások:

►    Magabiztos angol nyelvtudás,

►    Felsőfokú végzettség,

►    Vezetői attitűd, terhelhetőség,

►    Műszakos munkavégzés vállalása,

►    Ezen felül előnyt, jelent a releváns, termelésben és/vagy csoportvezetőként szerzett tapasztalat, illetve mérnöki területen szerzett diploma.

Amit Kinál:

►    Pörgős, magas technológiai színvonalú gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés,

►    Folyamatos képzések, és fejlődési lehetőség,

►    Kiemelkedő fizetés illetve jutatatások,

►    Költözés esetén letelepedési támogatás.

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.