www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 434 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • A felügyelete alá tartozó termelési terület tevékenységének koordinálása a vállalati célokkal összhangban
  • Teljes felelősség a gyártási folyamatokért
  • A szükséges létszám tervezése és folyamatos kontrollálása
  • A termelési célok megvalósítása
  • A termelési tevékenységről értékelő elemzések, beszámolók készítése
  • Stratégiai tervezésben való aktív közreműködés
  • •Minőség- és hatékonyságjavító projektek szervezése menedzselése
  • Költségcsökkentő projektek menedzselése
  • Termelési területekért felelős vezetők munkájának koordinálása
  • Társosztályokkal való együttműködés a termelési hatékonyság fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (főiskolai vagy egyetemi oklevél)
  • Minimum 7 éves termelési vezetői (elsősorban autóipari) tapasztalat
  • Termelésszervezési tapasztalat (folyamatos üzem)
  • Sorszerű gyártási technológia, szigorú termelési előírások ismerete
  • Globális, strukturált gondolkodásmód
  • Lean, TPM, ISO/TS ismeretek
  • Kiváló riportálási, prezentációs készség
  • Kommunikációképes (szóban és írásban) angol nyelvismeret
  • Magabiztos magas szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel, fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Vállalati gépjármű

Fejlesztő központi mérnök

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő