www.cvonline.hu

Termelési vezető (Ref.szám: FE-554)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.07.02.
Hirdetés azonosító: 943484

Feladatok:

  • A termelés (JIT/JIS) teljes körű irányítása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása, szakmai irányítása, ellenőrzése, optimalizálása
  • A gyártási programok megvalósítása a határidők, a minőségi elvárások, és költséghatékonyság szem előtt tartásával
  • A termelésben dolgozóinak kiválasztása, vezetése, motiválása, ellenőrzése és támogatása
  • Hatékonyság folyamatos növelése
  • Új termékek gyártás-kalkulációjának ellenőrzése, jóváhagyása
  • Próbagyártások előkészítésében való részvétel
  • Munkautasítások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Termelési prioritások meghatározása
  • Üzemi rend biztosítása
  • Jelentések, kimutatások készítése a cégvezetés számára

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett minimum 3-5 év termelésvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozottság, magabiztosság
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső, majd töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-554-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-66-41-es telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő