www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ (HF 11-7757)

  • Az állásajánlat lejárt.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

TERMELÉSI VEZETŐ
 (HF 11-7757)

pozícióba.

 Feladatok

  • Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • Termelési egységben dolgozók (több száz fő) szakmai felügyelete és koordinálása, feladatok meghatározása,
  • Termelés hatékony irányítása,
  • Gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése,
  • A büdzsé elkészítése, költségoptimalizálás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök és villamosmérnök előny),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Több éves termelésben szerzett vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelt jövedelem, kiemelkedő juttatásokkal.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7757"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron