Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

TERMELÉSI VEZETŐ

 (HF 11-7633)

pozícióba.

 Feladatok

  • Termelési terv végrehajtása, termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése,
  • Több műszakos termelés szakmai felügyelete, 45 fő koordinálása, feladatok meghatározása,
  • Termelés hatékony irányítása, hatékonyság elemzés, optimalizálás,
  • Költségcsökkentési projektek vezetése, változások kezelése,
  • Sorátépítési, kapacitásbővítési projektek vezetése,
  • Karbantartási részleg vezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök előny),
  • Aktív angol vagy a német nyelvtudás,
  • Több éves termelésben szerzett vezetői tapasztalat vagy folyamatfejlesztési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelt jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát

kérjük, küldje a „HF 11-7633"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése