Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Termelési vezető-helyettes

Feladatok:

  • A termelés egyik részterületének operatív irányítása, szervezése
  • A termelési és minőségügyi mutatók folyamatos ellenőrzése
  • Elemzések, kimutatások készítése
  • Javító, fejlesztő tevékenységek kidolgozása, bevezetése
  • Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése, a hatékonyságot javító intézkedések bevezetése
  • Termelési területekért felelős középvezetők munkájának koordinálása
  • Minőség-, hatékonyságjavító és költségcsökkentő projektek szervezése
  • Új termékek és módosítások bevezetésének támogatása
  • A termelési ütemterv és a kapacitás folyamatos ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 éves termelési vezetői tapasztalat
  • Menedzsment alapismeretek: Lean,TPM, Kaizen, 5S
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • Nagy munkabírás, önállóság, együttműködési képesség
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet, benzintámogatás)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Link megjelenítése(új).jpg" alt="" width="700" height="228" border="0" />

Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő