www.cvonline.hu
Termelési vezető helyettes
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.16.
Jelentkezési határidő: 2016.03.22.
Hirdetés azonosító: 1000653
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Építőipari gyártó szektorban működő nemzetközi partnerünk keres munkatársat

TERMELÉSI VEZETŐ HELYETTES

pozícióra azonnali munkakezdéssel az alábbi feladatok ellátására:

- Gyártási tervben foglaltak megfelelő mennyiségben, minőségben és az előírt határidőre történő legyártásának biztosítása,
- a termelési mutatószámok nyomonkövetése, a kitűzött célok teljesítése,
- a selejt, hatékonysági és minőségi teljesítmény-mutatók javítása, akciók, fejlesztési ötletek megvalósítása,
- a gyártási terv végrehajtásához szükséges erőforrások biztosítása,
- a munka- és környezetvédelmi előírásokat betartása.

Követelmények
Elvárások:

- Gépészmérnök végzettség (főiskola vagy egyetem),
- gyakorlat: 3-5 év gyártásban eltöltött idő,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- LEAN/5S módszerekben szerzett több éves tapasztalat,
- határozott, vezető személyiség,
- rendszerben gondolkodás képessége.

Amit a cég kínál:
- versenyképes fizetés
- változatos, kihívást jelentő munkakör
- stabil háttér
- nemzetközi környezet