www.cvonline.hu

Termelési vezető (Győr) Ref.szám: FE-1184

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.06.10.
Hirdetés azonosító: 927169

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (villamosmérnök/gépészmérnök diploma preferált)
  • Többéves szakmai tapasztalat termelési területen, elektronikai gyártó cégnél
  • Emberek közvetlen irányításában, vezetésében szerzett gyakorlat
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű PC ismeret
  • Képesség a csapatmunkára, jó szervezőkészség,

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Főbb feladatok:

  • A termelés teljes körű irányítása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása, szakmai irányítása, ellenőrzése, optimalizálása
  • A gyártási programok megvalósítása a határidők, a minőségi elvárások, és költséghatékonyság szem előtt tartásával
  • A termelésben dolgozóinak kiválasztása, vezetése, motiválása, ellenőrzése és támogatása
  • Hatékonyság folyamatos növelése
  • Az új gyártási folyamatok és eljárások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Új termékek gyártás-kalkulációjának ellenőrzése, jóváhagyása
  • Próbagyártások előkészítésében való részvétel
  • Munkautasítások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Termelési prioritások meghatározása
  • Üzemi rend biztosítása
  • Jelentések, kimutatások készítése a cégvezetés számára

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német érdekeltségű, elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a hozzá tartozó FE-1184-es referenciaszámot.

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Editnél a +36 20915-6641-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Győr
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő