www.cvonline.hu

Termelési vezető (gépgyártás)

Régió: Zala

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 913964
lejárt

Megye:    Zala megye

A pozíció leírása:    A termelés teljes körű irányítása, felügyelete

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

· A hatékony termelés biztosítása

· A termelés és a határidők ellenőrzése

· Általános és a gyártáshoz kötődő adminisztráció vezetése, követése

· Megrendelések teljes körű nyomon követése

· Gyártási dokumentációk elkészíttetése

· Műszaki kapcsolattartás a megrendelőkkel

· Gyártási, termelési folyamatok fejlesztése

· Gyártási technológiák bevezetése, akcióterv készítés az eredmények javítására

· A vállalat által alkalmazott minőségügyi szabványok, munkautasítások betartása, betartatása

· A felmerülő javításokra munkautasítások készítése, ezek betartásának felügyelete

· Az emberi erőforrásigény meghatározása

· A munkavállalók munkájának megszervezése, és felügyelete

· A munkavállalók képzése, fejlesztése, motiválása

· Az egészségügyi és munkavédelmi szabályok meghatározása, és betartatása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

· Gépészmérnöki végzettség

· Gyártási területen szerzett minimum 3 év tapasztalat

· Kiváló műszaki rajz olvasási készség

· Jó szervező és problémamegoldó képesség

· Önálló döntéshozatali képesség

· Megbízhatóság, határozottság

· Belső motiváció, elhivatottság

Nyelvtudás:    német vagy angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk dinamikusan növekvő, stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő magyar tulajdonban lévő gyártó vállalat.

Amit megbízónk kínál:

· Versenyképes fizetés

· Szakmai fejlődési lehetőség

· Folyamatos szakmai kihívások

· Dinamikus csapat

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.