www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ - feldolgozott hústermékek

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1058566

Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában piacvezető globális húsfeldolgozó vállalatcsoport,
20 országban található mintegy félszáz üzemében több mint 50 éve gyártanak feldolgozott hústermékeket. A magyarországi gyár az elmúlt években jelentős fejlesztést és kapacitásbővítést hajtott végre, termékeit elsősorban nemzetközi étterem láncok számára értékesíti, és mintegy 20 országba exportálja. A növekvő termelési és export feladatok sikeres teljesítéséhez számára élelmiszeripari gyártás irányításában jártas vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ön feladatköre a vállalati termelés teljes körű irányítása, a két műszakos termelés és harmadik műszakos takarítás megszervezése, a termelés tervezési, alapanyag beszerzési, készárú raktározási tevékenység koordinálása és a 110 fős termelési szervezet vezetése.
  • A termelési tervek megvalósítása, a kitűzött határidők, az előirányzott mennyiség és választék teljesítésével, az elvárt minőségi és a hatékonysági mutatók betartásával és folyamatos javításával
  • A termelési folyamatok irányítása, a termeléssel kapcsolatos feladatok felügyelete, koordinálása és ellenőrzése
  • A termelési szervezet vezetése, a közvetlen vezetők irányítása és motiválása
  • A termeléshez kapcsolódó beruházási tervek, költségvetések meghatározása
  • A technológiai és minőségbiztosítási előírások betartásának ellenőrzése
  • A gyártóberendezések és termelőeszközök üzembiztonságának folyamatos fenntartása, a munkavédelem és az üzemterület rendjének, tisztaságának felügyelete
  • Gondoskodik a takarékos költség- és anyaggazdálkodásról, figyeli és javítja a hatékonysági és teljesítménymutatókat (KPI)
  • Munkatársak teljesítményértékelése és fejlesztése
  • Heti, havi és éves jelentések összeállítása, szükség szerinti prezentálása

Elvárások

  • Élelmiszermérnök/gépészmérnök vagy kapcsolódó szakirányokon szerzett diploma
  • Angol nyelvtudás
  • Több év, elsősorban multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat a húsfeldolgozás vagy élelmiszeripari gyártás területén
  • Több éves vezetési tapasztalat, kiváló feladat- és teamkoordinációs készség
  • Határozott döntéshozatali képesség, jó kommunikációs készség
  • Célorientált, rugalmas, együttműködő személyiség magas stressztűrési képességgel

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményprémium
  • 13. és 14. havi fizetés, cafeteria,
  • Gk használat támogatása

A munkavégzés helye

Nyugat-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI VEZETŐ - feldolgozott hústermékek, Nyugat-Dunántúl