www.cvonline.hu

Termelési vezető (elektronikai gyártás)

  • A hirdetés 659 napja lejárt

A Prettl Electronics Hungary Kft. precíz német munkakultúrát meghonosító, nagy gyártási tapasztalattal rendelkező vállalat. Érdi székhelyünk 2009 óta ad munkát közel 200 dolgozónknak.

A vállalatunknál az elektronikai gyártás széles spektruma megtalálható a panelek  kézi és gépi beültetésén és a kábelkonfekcionáláson keresztül az elektronikai berendezések összeszereléséig. Az általunk gyártott panelek, kábelek és alkatrészek a legkülönfélébb elektronikai berendezésekbe épülnek be az orvoselektronika, távközlés, megújuló energia-rendszerek és autóipar területén.

Megnövekedett feladataink és a küszöbön álló új projektjeink miatt keresünk hosszú távra elektronikai gyártásban jártas

Termelési vezető

kollégát.

Feladatok:

  • A vállalatnál folyó termelés összefogása, irányítása a műszaki ügyvezető közvetlen munkatársaként.
  • A hatékony termeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Új termékek bevezetése, az ehhez szükséges lépések megszervezése
  • A gyártókörnyezet hatékony kialakításának megtervezése, javaslattétel az átalakításokra, eszközbeszerzésekre
  • A részlegvezetők, technológusok munkájának irányítása
  • A technológiai folyamatok felügyelete

Elvárások:

  • Elektronikai felsőfokú végzettség, gyártástechnológiák ismeretek
  • Termelési tapasztalat, (elsősorban technológus/projektvezető munkakörben)
  • Gyakorlatias műszaki szemlélet
  • Készség a dolgozók irányítására és motiválására
  • A hatékony termelés iránti elkötelezettség, az elektronikai szakma szeretete
  • Megoldásorientált  kreatív gondolkodásmód
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló minőségű termékeikről ismert külföldi (főleg német) partnereink új projektjei folyamatos szakmai kihívást és sikerélményt nyújtanak.
  • A nemzetközi háttér biztosítja a folyamatos fejlődést, és az előrelépési lehetőségeket.
  • A napi munkavégzés családias légkörű, hosszú távon gondolkodó csapatban folyik. .

Szakmai önéletrajzokat várunk német nyelven az alábbi e-mailcímen, vagy levélben a vállalat címén: Prettl Electronics Hungary Kft. 2030 Érd, Turul u. 10.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő