www.cvonline.hu

Termelési vezető [BAH-TV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.05.25.
Jelentkezési határidő: 2014.04.11.
Hirdetés azonosító: 776963

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű, dinamikusan fejlődő, Nógrád megyei autóipari beszállító cég megbízásából keresünk ambiciózus, agilis és angolul jól beszélő Termelési vezető munkatársat.

Feladatok

- A gyártás felügyelete a műszakvezetők közvetlen irányításával
- A mérnöki és karbantartási csoport munkájának koordinálása
- Termelési folyamatok irányítása, termelés optimalizálása
- Rövid-és hosszú távú termelési tervek készítése
- Termelési rendszert érintő belső szabályzatok, utasítások, előírások betartatása
- Termelést érintő auditok felügyelete
- Minőségi, technikai és technológiai feltételek összehangolása, felügyelete, optimalizálása, fejlesztése
- Kapcsolattartás az anyavállalattal a termelést érintő kérdésekben

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Minimum 5 éves autóipari beszállító vállalatnál szerzett tapasztalat
- 2-3 éves vezetői tapasztalat
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió