www.cvonline.hu

TERMELÉSI VEZETŐ (autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 991871

Megbízó partnercégünk multinacionális autóipari beszállító vállalat. Alapvető célkitűzése hatékony vállalati gazdálkodás keretei között az autóiparban előírt magas minőség megtartása, fejlesztése, továbbá a szállítások pontos teljesítése. Ennek megfelelően nagy hangsúlyt fektet a minőségbiztosítási folyamatokra, a gyártás megbízhatóságára és a költséghatékonyságra. A kitűzött célok eléréséhez fejleszti szervezetét, ezért felvételre keres az autóipari gyártásban jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó önálló gyáregységek irányítása, a gyáregységek optimális működésének biztosítása
  • A gyártóegységek termelési és műszaki folyamatainak irányítása, fejlesztése, optimalizálása
  • A gyáregységek szervezetének és működésének fejlesztése
  • Aktív közreműködés a stratégiai tervezésben, a gyáregységek operatív tervezésének irányítása
  • A termelési terv, a költségterv, a mennyiségi és minőségi célkitűzések teljesítése
  • A vállalati célokban meghatározott termelési, hatékonysági, minőségi és egyéb mutatók elérése, javítása
  • Munkaerő-tervezés, munkatársak kiválasztása
  • Rendszeres jelentések készítése, aktív részvétel a felső-vezetői grémium munkájában
  • Minőségi problémák kezelése, a gyártás és a vevői kapcsolattartás területén foglalkoztatott minőségbiztosító mérnökök irányítása
  • Aktív részvétel a fejlesztési döntéshozatalban, új gyártások indításának koordinációjában
  • Folyamatoptimalizálás és a lean szemlélet megvalósítása a termelésben, új gyártástechnológiák, új szervezeti formák és korszerű gyártási módszerek alkalmazásával

Elvárások

  • Mérnöki diploma (ideálisan gyártástechnológia, gyártásmenedzsment, CAD-CAM, mechatronika szakirány), MBA másoddiploma előny
  • Angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Fémmegmunkálási, felületkezelési, szerelési technológiát alkalmazó autóipari gyártásban szerzett hosszabb szakmai tapasztalat
  • Jelentős vezetési tapasztalat, felső-vezetői tapasztalat előny
  • Elkötelezettség, magas személyes energia- és teljesítményszint
  • Stratégiai szemléletmód, célorientált, együttműködést támogató vezetési stílus

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Csapat-teljesítményt és egyéni sikereket egyaránt honoráló szervezet, innovatív, fejlődést ösztönző légkör
  • Vezetői juttatási csomag

A munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI VEZETŐ (autóipar), Jász-Nagykun-Szolnok megye