www.cvonline.hu

Termelési üzemvezető

  • A hirdetés 688 napja lejárt

 HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet

termelési üzemvezetői

munkakörök betöltésére.

Feladat:

  • a zavartalan termelés érdekében a termelési egységek feladatainak végrehajtását irányítja, ellenőrzi,
  • 200-300 fő munkavállaló munkáját irányítja.

Elvárások:

  • felsőfokú (főiskolai/egyetemi) szakirányú végzettség,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs, vezetői készség és rugalmasság,

Előny:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Fényképpel ellátott önéletrajzot, az iskolai végzettséget igazoló okirat másolatát, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével 2015.09.04-ig kérjük az alábbi címre eljuttatni.

HUNGERIT Zrt. Humánpolitikai Főosztály

6600 Szentes, Attila u. 3.

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő