www.cvonline.hu

Termelési üzemi karbantartó

  • A hirdetés 6 napja lejárt

INTERFOOD-EUROPA KFT

Édesipari termelő üzemünkbe

Az INTERFOOD-EUROPA Kft. Budapest 15. kerületében található, dinamikusan fejlődő élelmiszeripari vállalkozás. Ha valaki rátekint cégünk logójára, átfogó képet kap rólunk: „Kézzel készítjük, szívből ajánljuk! Ezzel a filozófiával készülnek cukrászati termékeink, kombinálva a hagyományt és a minőséget. Dolgozóink létszámát folyamatosan bővítjük, ezért KARBANTARTÓI pozícióba várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • karbantartási és üzemeltetési feladatok ellátása
  • a termelés során használt gépek, berendezések karbantartása
  • munkaeszközök előírás szerinti használata
  • a gyártástechnológiai és élelmiszerbiztonsági előírások betartása

Főbb elvárások:

  • igényesség, pontosság, megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • szakmunkás végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egyműszakos munkarend vállalása
  • EÜ kiskönyv megléte

Amit kínálunk:

  • teljes körű oktatás, betanítás és munkaruha biztosítása a belépés napján
  • kellemes, családias munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:
1158 Budapest, Késmárk u. 12.

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy jelentkezéséket fényképes önéletrajzzal várjuk, amelyben legyen kedves feltüntetni havi fizetési igényét is.

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Karbantartó
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű