www.cvonline.hu

Termelési ütemező raktáros

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1097276
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vegyipari partnercégünknek keresünk Termelési ütemező raktáros munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagok bevételezése, kezelése
  • Anyagok rendelése a Termelési terv valamint a raktári készletszintek alapján
  • Műszaki anyagok és védőeszközök megigénylése a műszaki raktárból
  • A felcimkézett anyagok fizikai mozgatása, betárolása a termelési raktárba

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 év gyógyszeripari gyakorlat
  • Alapvető felhasználói szintű aktív számítógépes ismeretekkel (MS Word, Excel)

Előnyt jelent:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • SAP PPPI modul felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend
  • Tényleg versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Budapestről céges buszjárat

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítésekövetően a honlapunkon keresztül vagy emailben a E-mail cím megjelenítése email címen.