www.cvonline.hu

Termelési ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1017669

Logisztikai partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Termelési terv alapján beszerzésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • raktármozgás könyvelése, alapanyag könyvelések ellenőrzése,
  • legyártott megrendelések visszajelentése,
  • leltárazás,
  • EKÁER ügyintézés, fuvarszervezés,
  • készáru összeállítás határidőre,
  • termelési adatok összesítése számlázáshoz,
  • kapcsolattartás a partnerekkel,
  • kimutatások, kiértékelése készítése.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete,
  • középszintű, legalább társalgási szintű német nyelvtudás,
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • ügyfélközpontúság, rugalmasság, precizitás, pontosság.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • fix bér + Cafeteria,
  • kellemes munkahelyi légkör.

Előnyök:
  • Logisztikai végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Német

  • Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével várjuk önéletrajzát. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy